Балога Віктор Іванович

Балога Віктор Іванович
Балога Віктор Іванович Депутат

Партія Самовисування

ОкругЗакарпатська область

Періодз 2002-05-14 по 2005-09-08

Інфосторінка на сайті ВР

59 помiчників

Партія «Єдиний центр»

ОкругЗакарпатська область

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

22 помiчники

Партія Самовисування

Округ69

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

14 помiчників