Жебрівський Павло Іванович

Жебрівський Павло Іванович
Жебрівський Павло Іванович Депутат

Партія Самовисування

ОкругЖитомирська область

Періодз 2002-05-14 по 2005-07-07

Інфосторінка на сайті ВР

43 помiчники

Партія Блок «Наша Україна»

Періодз 2006-05-25 по 2007-06-08

Інфосторінка на сайті ВР

25 помiчників

Партія Блок «Наша Україна — Народна самооборона»

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

46 помiчників