Ківалов Сергій Васильович

Ківалов Сергій Васильович
Ківалов Сергій Васильович Депутат

Партія Українська морська партія

ОкругОдеська область

Періодз 2002-05-14 по 2004-03-04

Інфосторінка на сайті ВР

23 помiчники

Партія Партія регіонів

Періодз 2006-05-25 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

27 помiчників

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

40 помiчників

Партія Партія регіонів

ОкругОдеська область

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

27 помiчників

Партія Самовисування

Округ135

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

14 помiчників