Ларін Сергій Миколайович

Ларін Сергій Миколайович
Ларін Сергій Миколайович Депутат

Партія Блок «За єдину Україну!»

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2003-03-18 по 2006-05-25

Інфосторінка на сайті ВР

32 помiчники

Партія Партія регіонів

Періодз 2006-05-25 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

19 помiчників

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-11-23 по 2010-05-21

Інфосторінка на сайті ВР

25 помiчників

Партія Опозиційний блок

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

18 помiчників