Ляпіна Ксенія Михайлівна

Ляпіна Ксенія Михайлівна
Ляпіна Ксенія Михайлівна Депутат

Партія Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2005-04-05 по 2006-05-25

Інфосторінка на сайті ВР

32 помiчники

Партія Блок «Наша Україна»

Періодз 2006-05-25 по 2007-06-08

Інфосторінка на сайті ВР

30 помiчників

Партія Блок «Наша Україна — Народна самооборона»

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

38 помiчників

Партія ВО «Батьківщина»

Округм. Київ

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

30 помiчників