Мельничук Михайло Васильович

Мельничук Михайло Васильович
Мельничук Михайло Васильович Депутат

Партія Соціалістична партія України

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2002-05-14 по 2006-05-25

Інфосторінка на сайті ВР

55 помiчників

Партія Соціалістична партія України

Періодз 2006-12-15 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

38 помiчників