Папієв Михайло Миколайович

Папієв Михайло Миколайович
Папієв Михайло Миколайович Депутат

Партія Соціал-демократична партія України (об'єднана)

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2002-05-14 по 2003-01-16

Інфосторінка на сайті ВР

21 помiчник

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-11-23 по 2010-04-16

Інфосторінка на сайті ВР

22 помiчники