Святаш Дмитро Володимирович

Святаш Дмитро Володимирович
Святаш Дмитро Володимирович Депутат

Партія Блок «За єдину Україну!»

ОкругХарківська область

Періодз 2002-05-14 по 2006-05-25

Інфосторінка на сайті ВР

39 помiчників

Партія Партія регіонів

Періодз 2006-05-25 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

34 помiчники

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

41 помiчник

Партія Партія регіонів

ОкругХарківська область

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

27 помiчників

Партія Самовисування

Округ170

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

24 помiчники