Лавринович Олександр Володимирович

Лавринович Олександр Володимирович
Лавринович Олександр Володимирович Депутат

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-11-23 по 2010-03-11

Інфосторінка на сайті ВР

15 помiчників

Партія Партія регіонів

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2012-12-12 по 2012-12-25

Інфосторінка на сайті ВР