Льовочкіна Юлія Володимирівна

Льовочкіна Юлія Володимирівна
Льовочкіна Юлія Володимирівна Депутат

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

27 помiчників

Партія Партія регіонів

ОкругАвтономна Республіка Крим

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

28 помiчників

Партія Безпартійний

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

Партія Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

Періодз 2019-08-29

Інфосторінка на сайті ВР