Мирний Іван Миколайович

Мирний Іван Миколайович
Мирний Іван Миколайович Депутат

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

14 помiчників

Партія Партія регіонів

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2013-02-22 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

14 помiчників

Партія Опозиційний блок

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР