Парубій Андрій Володимирович

Парубій Андрій Володимирович
Парубій Андрій Володимирович Депутат

Партія Блок «Наша Україна — Народна самооборона»

Періодз 2007-12-25 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

55 помiчників

Партія ВО «Батьківщина»

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2012-12-12 по 2014-03-17

Інфосторінка на сайті ВР

13 помiчників

Партія Народний Фронт

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

20 помiчників