Стець Юрій Ярославович

Стець Юрій Ярославович
Стець Юрій Ярославович Депутат

Партія Блок «Наша Україна — Народна самооборона»

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

33 помiчники

Партія ВО «Батьківщина»

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

20 помiчників

Партія ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

Періодз 2014-11-27 по 2014-12-02

0 помiчників