Чубаров Рефат Абдурахманович

Чубаров Рефат Абдурахманович
Чубаров Рефат Абдурахманович Депутат

Партія Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2002-05-14 по 2006-05-25

Інфосторінка на сайті ВР

30 помiчників

Партія Блок «Наша Україна»

Періодз 2006-05-25 по 2007-06-08

Інфосторінка на сайті ВР

22 помiчники

Партія Блок Петра Порошенка

Періодз 2015-05-15

Інфосторінка на сайті ВР