Шуфрич Нестор Іванович

Шуфрич Нестор Іванович
Шуфрич Нестор Іванович Депутат

Партія Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»

ОкругЧеркаська область

Періодз 2002-09-03 по 2006-05-25

Інфосторінка на сайті ВР

66 помiчників

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-11-23 по 2010-03-11

Інфосторінка на сайті ВР

37 помiчників

Партія Партія регіонів

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

32 помiчники

Партія Опозиційний блок

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

23 помiчники