Вілкул Олександр Юрійович

Вілкул Олександр Юрійович
Вілкул Олександр Юрійович Депутат

Партія Партія регіонів

Періодз 2006-05-25 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

32 помiчники

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-11-23 по 2010-04-16

Інфосторінка на сайті ВР

28 помiчників

Партія Опозиційний блок

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

19 помiчників