Демидко Володимир Миколайович

Демидко Володимир Миколайович
Демидко Володимир Миколайович Депутат

Партія Партія регіонів

Періодз 2006-09-14 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

24 помiчники

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

29 помiчників

Партія Партія регіонів

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

18 помiчників