Карпук Володимир Георгійович

Карпук Володимир Георгійович
Карпук Володимир Георгійович Депутат

Партія Блок «Наша Україна»

Періодз 2006-05-25 по 2007-06-08

Інфосторінка на сайті ВР

32 помiчники

Партія Блок «Наша Україна — Народна самооборона»

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

45 помiчників