Касянюк Олександр Ростиславович

Касянюк Олександр Ростиславович
Касянюк Олександр Ростиславович Депутат

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-05-22 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

13 помiчників

Партія Партія регіонів

Періодз 2010-04-26 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

37 помiчників