Князевич Руслан Петрович

Князевич Руслан Петрович
Князевич Руслан Петрович Депутат

Партія Блок «Наша Україна»

Періодз 2006-05-25 по 2007-06-08

Інфосторінка на сайті ВР

27 помiчників

Партія Блок «Наша Україна — Народна самооборона»

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

51 помiчник

Партія ВО «Батьківщина»

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

21 помiчник

Партія Блок Петра Порошенка

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

27 помiчників