Козуб Олександр Андрійович

Козуб Олександр Андрійович
Козуб Олександр Андрійович Депутат

Партія Партія регіонів

Періодз 2006-05-25 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

24 помiчники

Партія Партія регіонів

Періодз 2010-03-22 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

29 помiчників

Партія Партія регіонів

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2013-03-19 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

21 помiчник