Кучеренко Олексій Юрійович

Кучеренко Олексій Юрійович
Кучеренко Олексій Юрійович Депутат

Партія Блок «Наша Україна»

Періодз 2006-05-25 по 2007-06-14

Інфосторінка на сайті ВР

19 помiчників

Партія Блок «Наша Україна — Народна самооборона»

Періодз 2007-11-23 по 2007-12-19

Інфосторінка на сайті ВР