Лук'янчук Руслан Валерійович

Лук'янчук Руслан Валерійович
Лук'янчук Руслан Валерійович Депутат

Партія Блок Юлії Тимошенко

Періодз 2006-05-25 по 2007-06-12

Інфосторінка на сайті ВР

21 помiчник

Партія Блок Юлії Тимошенко

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

37 помiчників

Партія ВО «Батьківщина»

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

26 помiчників

Партія Народний Фронт

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

15 помiчників