Мірошниченко Юрій Романович

Мірошниченко Юрій Романович
Мірошниченко Юрій Романович Депутат

Партія Партія регіонів

Періодз 2006-05-25 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

31 помiчник

Партія Партія регіонів

Періодз 2007-11-23 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

53 помiчники

Партія Партія регіонів

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

25 помiчників

Партія Опозиційний блок

Періодз 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

13 помiчників