Пінчук Андрій Павлович

Пінчук Андрій Павлович
Пінчук Андрій Павлович Депутат

Партія Партія регіонів

Періодз 2006-05-25 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

40 помiчників

Партія Партія регіонів

Періодз 2010-03-22 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

63 помiчники

Партія Партія регіонів

ОкругБагатомандатний округ

Періодз 2012-12-12 по 2014-11-27

Інфосторінка на сайті ВР

35 помiчників