Романюк Микола Прокопович

Романюк Микола Прокопович
Романюк Микола Прокопович Депутат

Партія Партія регіонів

Періодз 2006-05-25 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

46 помiчників

Партія Партія регіонів

Періодз 2010-04-26 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

56 помiчників