Федун Олексій Леонідович

Федун Олексій Леонідович
Федун Олексій Леонідович Депутат

Партія Блок «Наша Україна»

Періодз 2006-05-25 по 2007-11-23

Інфосторінка на сайті ВР

31 помiчник

Партія Партія регіонів

Періодз 2008-05-29 по 2012-12-12

Інфосторінка на сайті ВР

42 помiчники